Współpraca

Współpraca dla PROJEKTANTÓW

W ramach współpracy z architektami i projektantami wnętrz organizujemy szkolenia oraz konsultacje, informujemy o nowościach na rynku AGD, doradzamy w zakresie realizacji projektów.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji, a do każdego zlecenia i kontrahenta przywiązujemy indywidualną wagę. 

Współpraca z Architektami wnętrz 

Wymarzony dom i wymarzone w nim świetnie zagospodarowane pomieszczenia to oczekiwania nabywców. Rolą architekta jest zorganizowanie przestrzeni życiowej, która ma być spełnieniem oczekiwań. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak czasem ciężko sprostać tym oczekiwaniom i zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Produkowane przez nas elementy gotowe jak można określić np. krzesła, stoły, komplety stołowe, wypoczynki, fotele jak również elementy na wymiar w znacznym stopniu ułatwiają pracę architektom i aranżerom wnętrz. Dopasowujemy się do potrzeb klienta indywidualnego dlatego wszelkiego typu niestandardowe wykonania zabudowy wnętrz nie są nam obce.

Jesteśmy więc odpowiedzią na potrzebę rynku jeśli chodzi o jakość, mobilność i terminowość. Różnorodność materiałów, akcesoriów, sprzętu AGD do zabudowy stawia nas w roli kompleksowego wykonawcy mebli użytkowych przeznaczonych do kuchni, łazienki, pokoju dziennego, sypialni oraz innych pomieszczeń.

Dodatkowo z tytułu nabytych doświadczeń świetnie sprawdzmy się w produkcji mebli do restauracji, barów, pubów, hoteli, zajadów, dworków itp. Posiadając bogate zasoby wzorów krzeseł idealnie wpasowujemy się w firmę, która jest wstanie wyprodukować i dostarczyć meble oraz krzesła do takich instytucji jak ośrodki kultury, urzędy, biura.

Stanowimy więc idealne rozwiązanie dla architektów, którzy mogą pełnić rolę projektantów pozyskujących zamówienia i sporządzających projekty. Doskonale sprawdza się też model, w którym nasza firma na zlecenie architekta po jego wytycznych przygotowuje projekt do wdrożenia i realizacji w Firmie doMix. 

Zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza w temacie wpisując "Architekt - Zapytanie".

Nasze Marki

Brand Logo Brand Logo Brand Logo Brand Logo Brand Logo Brand Logo Brand Logo Brand Logo Brand Logo Brand Logo Brand Logo Brand Logo Brand Logo Brand Logo Brand Logo Brand Logo Brand Logo Brand Logo Brand Logo

Nasi Partnerzy

Brand Logo Brand Logo Brand Logo Brand Logo Brand Logo
To Top