Nowości Dyson

Blog Single

Nowości Dyson

Nowości Dyson poniedziałek, 05 czerwca 2017

Najnowsza technologia odkurzaczy bezprzewodowych i wentylatorów bezłopatkowych

ODKURZACZE BEZPRZEWODOWE DYSON, TO WYGODNE I LEKKIE SPRZĄTANIE

Żadnych wymiennych worków i filtrów. Żadnych dodatkowych kosztów.

Odkurzacze workowe są zaprojektowane w taki sposób, by wymieniać materiały eksploatacyjne, dzięki czemu ich producenci mogą czerpać zyski ze sprzedaży wymiennych worków i filtrów. Odkurzacze Dyson nie korzystają z worków i posiadają filtry typu lifetime. Żadnych materiałów eksploatacyjnych - żadnych dodatkowych kosztów.

Zaprojektowany i przetestowany tak aby przetrwał cały okres żywotności

Urządzenia Dyson wykonywane są z poliwęglanu ABS - materiału używanego do produkcji tarczy i kasków ochronnych. 

Opatentowane urządzenia Dyson oznaczają najwyższą wydajność Dyson

Inne urządzenia mogą wyglądać podobnie do odkurzaczy Dyson, ale nie działają w taki sam sposób. Technologia marki Dyson jest chroniona przez ponad 1900 patentów na całym świecie. Jednak nie chodzi wyłącznie o ochronę tych pomysłów. Liczy się także zapewnienie, że decydując się na urządzenie Dyson otrzymasz produkt, którego oczekujesz.

 

WENTYLATORY SZCZELINOWE DYSON, TO STYL, BEZPIECZEŃSTWO I KOMFORT PŁYNĄCY Z CISZY.

 

Bezpieczny i stabilny

Wentylatory Dyson nie posiadają szybko wirujących łopatek dzięki czemu są bardzo bezpieczne. Co więcej, są także stabilne - ich silnik jest umieszczony w podstawie i w przeciwieństwie do innych wentylatorów nie posiadają żadnych ciężkich elementów w górnej części urządzenia.

 

Łatwy w czyszczeniu - żadnych  uciążliwych kratek

Nie posiadają żadnych łopatek ani uciążliwych kratek osłonowych. Dzięki temu wentylatory Dyson można łatwo i szybko wyczyścić.

 

Precyzyjna kontrola

Wentylatory chłodzące Dyson posiadają płynną regulację przepływu powietrza, a w wentylatorach grzejących Dyson temperaturę grzania można ustawić z dokładnością co do stopnia. Sterowanie ułatwia też mały i elegancki pilot. 

Aktualne nowości

Godziny otwarcia

  • Otwarte 7 dni w tygodniu
  • poniedziałek - sobota: 10:00 - 20:00
  • niedziela: 10:00 - 16:00

Produkty Dyson

Nasze Marki

Brand Logo Brand Logo Brand Logo Brand Logo Brand Logo Brand Logo Brand Logo Brand Logo Brand Logo Brand Logo Brand Logo Brand Logo Brand Logo Brand Logo Brand Logo Brand Logo Brand Logo Brand Logo Brand Logo Brand Logo

Nasi Partnerzy

Brand Logo Brand Logo Brand Logo Brand Logo Brand Logo
To Top